–
28 januari 2025
Bij Comfort Trappen geloven we in het belang van kennis en educatie, niet alleen voor volwassenen, maar ook voor kinderen. Daarom zijn we ontzettend trots om meegewerkt te hebben aan een leuk en leerzaam kinderprogramma waarin kinderen ontdekken hoe een trap wordt gemaakt!
In dit programma leren kinderen op een toegankelijke en leuke manier over de verschillende stappen die komen kijken bij het ontwerpen en maken van een trap. Van het kiezen van het juiste materiaal tot het plaatsen van de treden, alles komt aan bod! Zo worden ze niet alleen geïnformeerd over ons vak, maar ook gestimuleerd om creatief en technisch te denken.
Het is een geweldige manier om de jongere generatie al vroeg in contact te brengen met de wereld van vakmanschap en ambacht. Of je nu een toekomstige architect of timmerman bent, dit programma is voor elke nieuwsgierige geest die wil weten hoe dingen in de echte wereld werken.
Ben je benieuwd naar het kinderprogramma? Kijk dan hier:
https://schooltv.nl/video-item/patsboemkledder-trap-afl-65
We hopen dat dit programma niet alleen leuk is, maar ook inspireert!
Wil jij meer informatie met betrekking tot de mogelijkheden voor jouw woning? Neem dan direct contact met ons op.
Maandag t/m vrijdag van 08.00 -17.00 uur 2x per maand koopavond op donderdag tot 21.00 uur (op afspraak)